4. Větrné mlýny

Autor: Adolf Stademann
(1824 Mnichov, Německo - 1895 Mnichov, Německo)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 66 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 17.05.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 2d 21h 37m 39s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč