31. Ostrovy - Lopud

Autor: Richard Uherek
(1900 Holešov)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: pastel na kartonu, datace: 1957
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 45,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč