Květiny

Autor: Josef Dohnal

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1957
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 43 x 33 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč