195. Zátiší
Autor: Karel Jílek
(1896 Moravičany - 1983 Brno)
signováno vpravo dole, papsartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 65 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.10.2020 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč