Setkání

Autor: Karel Jílek
(1896 Moravičany - 1983 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 24 cm, výška: 27 cm, rámování: 44,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč