Květinová víla

Autor: Jarmila Kudrnová

signováno a datováno dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1984
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm, rámování: 30 x 27,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč