Liška na lovu

Autor: Oldřich Homoláč
(1872 Nymburk - 1957 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 66 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 10.02.2020 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč