14. Tetřívci
Autor: Oldřich Homoláč
(1872 Nymburk - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 65 cm, výška: 53 cm, rámování: pošk.66 x 79 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč