137. Čtenářka ve světnici
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 22,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41 x 35,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč