102. Praha
Autor: Jaroslav Pukl
(1893 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč