102. Praha

Autor: Jaroslav Pukl
(1893 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč