137. Zlatý náramek 19. století

zlatý dutý dámský náramek s centrálním fialovým kamenem orámovaným perličkami (jedna chybí), pojistný řetízek otevírání pozdější, ryzost 585/1000, v původní etui , značeno platnou puncovní značkou AV
Materiál: Zlato 585/1000, datace: 19. století
Šířka: 65 mm cm, váha: 13,05 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč