Žena u jezera

Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)

signováno vlevo dole, na reversu autorské štítky, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 124

Konec dražby: 22.07.2020 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč