53. Tři grácie
Autor: Vladimír Ringes
(1911 Praha - 1989 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: linoryt
Šířka: 37 cm, výška: 44 cm, rámování: 59 x 49 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč