Abstraktní kompozice velký formát

Autor: Jaroslav Kobylinský
(1958 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 100 cm, výška: 120 cm, rámování: 125 x 105 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč