Zasněžená krajina
Autor: Karel Uher
(1891 Praha - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 65
Konec dražby: 09.01.2024 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč