83. Cestou necestou
Autor: Vladimír Veselý
(1931 Hradec Králové)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 19 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.03.2021 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč