115. Radhošť, sever Velkého Javorníka
Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč