Radhošť, sever Velkého Javorníka

Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )

Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč