14. Žně v Beskydech

Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )

signováno vlevo dole, paspartováno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 46 x 54 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč