320. Chalupy pod lesem
Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč