Kostel na kopci
Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: barva/karton
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 40 x 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč