Od kněžny Butteli

Autor: Adrienne Gräfin VON PÖTTING
(1856 Chrudim - 1909 Abbazia)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 10.02.2020 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč