1. Fleurs de Mai
Autor: Sigrid Schauman Wolff
(1877 Ukrajina - 1979 Helsinky, Finsko)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 75 x 64 cm
Stav: vynikající
Odhadní cena: 15 000 - 25 000 Kč
Konec dražby: 20.06.2019 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 900 Kč