Fleurs de Mai

Autor: Sigrid Schauman Wolff
(1877 Ukrajina - 1979 Helsinky, Finsko)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1909
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 75 x 64 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 15 000 - 25 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2019 19:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč