193. Malostranská mostecká věž
Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, signováno vlevo dole v tisku, rámováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč