246. Hradčany
Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 15 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč