26. Okolí Dubrovníka
Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 25,5 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč