26. Okolí Dubrovníka

Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 25,5 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč