9. Vodní plocha v krajině

Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč