9. Vodní plocha v krajině
Autor: Emil Wänke
(1901 Praha - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč