Nocturno nad mořem - Velký formát

Autor: Emanuel Neumann
(1873 Kosmonosy - 1932 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 140 cm, výška: 108 cm, rámování: 118 x 152 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč