Krajina s jezírkem
Autor: Emanuel Neumann
(1873 Kosmonosy - 1932 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 89 x 111 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč