97. Pohled na hory
Autor: Emanuel Neumann
(1873 Kosmonosy - 1932 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč