1634. Nesebr
Autor: Ladislav Novák
(1908 Kladno - 1997 Praha)
signováno v pravo dole, datováno vlevo dole. paspartováno a zaskleno, sklo prasklé
Technika: akvarel, datace: 1971
Šířka: 35 cm, výška: 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč