2. Pobřeží s racky
Autor: Louis Étienne Timmermans
(1846 Brusel (Belgie) - 1910 Paříž (Francie))
signováno vpravo dole, původní rám se štítkem uprostřed dole, galerijní zlacený široký rám francouzského typu
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 100 cm
Konec dražby: 27.09.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč