2. Pobřeží s racky

Autor: Louis Étienne Timmermans
(1846 Brusel (Belgie) - 1910 Paříž (Francie))

signováno vpravo dole, původní rám se štítkem uprostřed dole, galerijní zlacený široký rám francouzského typu
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 100 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč