2. Pobřeží s racky

Autor: Louis Étienne Timmermans
(1846 Brusel (Belgie) - 1910 Paříž (Francie))

signováno vpravo dole, původní rám se štítkem uprostřed dole, galerijní zlacený široký rám francouzského typu
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 100 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:06 SELČ

Aktuální cena: 7 500 Kč

Zbývá: 0d 1h 29m 33s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
7 500 Kč20.9.2021 14:51:22
7 000 Kč13.9.2021 22:08:30
6 500 Kč12.9.2021 17:42:13
6 000 Kč10.9.2021 10:21:07
5 500 Kč24.8.2021 17:18:37