11. Oblouk

Autor: Hugo von Seckendorff
(? Německo - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1884
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 55 x 61 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:20 SEČ

Zbývá: 9d 21h 11m 29s

Vyvolávací cena: 3 300 Kč