131. Ovoce

Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 44 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč