48. Lávka nad řekou
Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1962
Šířka: 83,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 79 x 98
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč