48. Lávka nad řekou

Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1962
Šířka: 83,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 79 x 98
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč