97. Kytice
Autor: Jan Blažek
(1920 Křídla - 1981 Uherské Hradiště)
zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 81 cm, rámování: 103 x 83 cm
Konec dražby: 07.02.2024 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč