Bitva u Lipan

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 43 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč