158. Kůň a pištec
Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno tužkou dole uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 29 cm, výška: 12 cm, rámování: 29 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč