Koně

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno dole uprostřed tužkou, číslováno 141/200, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: litografie
Šířka: 7 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 19 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč