V zahradě ptáků ohniváků

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, číslováno 52/70 vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1973
Šířka: 14 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 30 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč