52. Koně

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 62 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč