85. PF 1964

Autor: Karel Oberthor
(1921 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 26 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč