132. Borovice u řeky
Autor: František Horký
(1879 Strakonice - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 438 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč