Řeka u pole
Autor: František Horký
(1879 Strakonice - 1936 Praha)
Signováno vpravo dole, pasparováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 48,5 x 60 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč