4. V chalupě
Autor: Loek De Hoogh
(1949 - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1895
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 46 x 42 cm
Konec dražby: 05.09.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč