Noční přístav

Autor: Adolf Säfve
(1860 Säve socken - 1922 Göteborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 54 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč