2. Splav

Autor: Ehrnfried Wahlqvist
(1815 Ystad, Švédsko - 1895 Stockholm, Švédsko)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1880
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 35 x 41 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.06.2020 20:00 SELČ

Zbývá: 1d 18h 47m 20s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč