Lovecká scéna

Autor: Henry Thomas Alken
(1785 Londýn, Velká Británie - 1851 Kentish Town, Londýn, Velká Británie)

Reversní kolorovaný tisk na sklo, signováno dole, rámováno
Datace: 19. století
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 63 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč