189. Kytice ve váze

Autor: Jan Jílek
(1905 Batelov (Jihlava) - 1982)

signováno a datováno vpavo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1945
Šířka: 30,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 59,5 x 50

Konec dražby: 09.01.2023 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč