Karafiáty

Autor: Jan Jílek
(1905 Batelov (Jihlava) - 1982)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč