2. Kubistický akt
Autor: Adolf Lange
(1950 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno ve francouzském blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 101 x 85 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč